خبرنگاران مبتلایان روزانه کرونا درآذربایجان غربی به کمترین رقم پس از خیزسوم رسید

به گزارش وبلاگ تورهای استانبول، ارومیه- خبرنگاران- مسوول اطلاع رسانی ستاد دانشگاهی مقابله با کرونا در آذربایجان غربی گفت: تعداد مبتلایان روزانه کرونا در استان طی 24 ساعت گذشته، 71 نفر بود که کمترین میزان پس از انتها خیز سوم بیماری کووید 19 به شمار می رود.

خبرنگاران مبتلایان روزانه کرونا درآذربایجان غربی به کمترین رقم پس از خیزسوم رسید

علی احمد آقاپور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ تورهای استانبول اضافه نمود: کاهش تعداد مبتلایان به این رقم طی 24 ساعت گذشته بسیار امیدوارنماینده است ولی باید همچنان شاهد رعایت پروتکل های بهداشتی برای تداوم فرایند کاهشی بستری ها و فوتی های ناشی از کرونا در آذربایجان غربی باشیم.

وی با اشاره به کاهش تعداد بستری شدگان سندرم حاد تنفسی در آذربایجان غربی افزود: طبق آخرین برآورد، 357 نفر مشکوک و مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند که از این تعداد 201 نفر مشکوک و 156 نفر مبتلای قطعی هستند.

مسوول اطلاع رسانی ستاد دانشگاهی مقابله با کرونا در آذربایجان غربی ادامه داد: همچنین در حال حاضر 119 نفر در بخش های مراقبت های ویژه مراکز درمانی استان بستری هستند که از این تعداد، 26 نفر با استفاده از دستگاه ونتیلاتور تنفس می نمایند.

آقاپور اظهار کرد: طی 24 ساعت گذشته سه نفر شامل 2 نفر در مهاباد و یک نفر در ارومیه بر اثر ابتلا به کرونا در آذربایجان غربی جان خود را از دست دادند که با اضافه نموده شدن این تعداد، کل فوتی های ناشی از بیماری کووید 19 در استان به سه هزار و 469 نفر رسید.

به گزارش وبلاگ تورهای استانبول، تا به امروز 102 هزار و 677 نفر به کرونا مبتلا شده اند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مبتلایان روزانه کرونا درآذربایجان غربی به کمترین رقم پس از خیزسوم رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مبتلایان روزانه کرونا درآذربایجان غربی به کمترین رقم پس از خیزسوم رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید