اخبار اقتصادی

رشد قیمت بیت کوین تا 46 هزار دلار، اعلام دارایی قابل توجه شرکت مایکرو استراتژی در بیت کوین!

خبرنگاران - بیت کوین توانسته است آرام آرام دوباره خود را به بالا 46 هزار دلار برساند.

25 شهریور 1400

جزئیاتی درباره عرضه اولیه هفته آینده

به گزارش خبرنگاران، عرضه سهام شرکت های نو (عرضه اولیه) همیشه مورد توجه اهالی بازار سرمایه قرار گرفته است، زیرا تا به امروز بیش از 90 درصد از عرضه اولیه هایی که در بورس اجرا شده، سودآور بوده اند به همین دلیل این اقدام همیشه در بورس برای فعالان بازار جذابیت...

20 شهریور 1400

باشگاه پرسپولیس: قانون عدم جذب بازیکن خارجی فقط برای ما اجرا می گردد

باشگاه پرسپولیس درباره قانون عدم جذب بازیکن خارجی برای تیم ها بیانیه ای را منتشر کرد.

19 شهریور 1400

از سرقت مکرر کابل های تلفن در اهواز تا گلایه اساتید دانشگاه آزاد از شرایط حقوق

پیام های رسیده در تاریخ پانزدهم خرداد ماه در (صدای مردم) سایت خبرنگاران، در این بسته قابل مشاهده است.

6 شهریور 1400

با برترین ایده های دکوراسیون تابستانی حس و حال ویژه ای به خانه خود بدهید!

دکوراسیون تابستانی منزل قطعا برای همه افراد جذابیت خاص خود را دارد. فصل تابستان با گرمای پرشور و انرژی بخش خود به همراه درختان سرسبز خود حس و حال ویژه ای دارد. اگر شما هم می خواهید دکوراسیون منزل خود را متناسب با فصل تابستان کنید، ما برترین ایده ها را...

2 شهریور 1400

چادرملو نقطه عطف آشتی صنایع عظیم با صنایع دستی اردکان

سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردکان از حمایت مجتمع صنعتی چادرملو از صنایع دستی اطلاع داد و گفت: به زودی مجتمع صنعتی چادرملو در راستای آموزش ، بسته بندی و فروش هنرصنعت هنرمندان دیار کویری اردکان حمایت های اثربخشی را شروع می نماید.

17 مرداد 1400

رشد 7.7 درصدی در زمستان 99

خبرنگاران: رشد مالی کشور پیرو اقدامات و سیاست های متخذه در زمینه حمایت از فراوری، در فصل چهارم سال 1399 و براساس محاسبات مقدماتی به 7.7 درصد رسید.

12 مرداد 1400

اریکسون: هر روز یک میلیون کاربر تازه به 5G وصل می شوند

اریکسون می گوید سرعت افزایش تعداد کاربران نسل پنجم شبکه های موبایل 1 میلیون کاربر تازه در هر روز است. این سرعت بسیار زیاد و عجیب است و از سرعت توسعه هر کدام از نسل های پیشین شبکه های موبایل بیشتر است.

8 مرداد 1400

تصویب کلیات وام ودیعه مسکن در ستاد کرونا

وزیر راه و شهرسازی از تصویب کلیات تداوم پرداخت وام ودیعه مسکن در ستاد ملی کرونا خبر داد.

7 مرداد 1400

صندوق پژوهش و فناوری صنایع خلاق راه اندازی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، در راستای ایجاد صندوق های پژوهش و فناوری که به منظور ارائه انواع خدمات مالی به اکوسیستم فناوری و نوآوری ایجاد می شوند، صندوق پژوهش و فناوری صنایع خلاق هم به منظور ارائه خدمات مالی به شرکت های صنایع خلاق...

2 مرداد 1400

کره شمالی بدون کیم جونگ اون

نشریه دیپلمات در گزارشی به فرایند تحولات جاری و بحران های مالی و سیاسی کره شمالی پرداخته (مخصوصا مساله قحطی و کمبود مواد غذایی در آن) و در عین حال به آنالیز این موضوع پرداخته که اگر کیم جونگ اون رهبر کره شمالی از قدرت کنار رود و خواهرش کیم یو جونگ، رهبری...

1 مرداد 1400

انگلیس درباره نقدهای جعلی آمازون و گوگل تحقیق می کند

سازمان رقابت و بازارهای انگلیس تحقیقاتی درباره نقدهای جعلی در گوگل و آمازون آغاز کرده و قصد دارد احتمال نقض قوانین حمایت از مصرف کننده از طریق دو شرکت را بررسی کند.

31 تیر 1400

تکنولوژی و عرصه زنانه، آیا تکنولوژی دارای سوگیری های جنسیتی است؟

به گزارش خبرنگاران: مواجهه فمینیسم با تکنولوژی کتابی است به قلم جودی وایسمن که با ترجمه نوشین شاهنده و به همت انتشارات کرگدن وارد بازار نشر شده است. همانطور که از نام کتاب برمی آید رابطه فمینیسم و تکنولوژی در این پژوهش مورد توجه جودی وایسمن بوده است.

30 تیر 1400

وبینار تخصصی UNWTO با موضوع سنجش رضایت محلی ساکنان از گردشگری در دوران کرونا

سازمان جهانی گردشگری قصد دارد وبیناری با موضوع سنجش رضایت محلی ساکنان از گردشگری در دوران کرونا برگزار کند. رفاه جوامع میزبان هنگام سنجش تأثیر گردشگری در سطح مقصد بسیار مهم است. جوامع می توانند از طریق ایجاد مشاغل، افزایش فعالیت های اقتصادی و بهبود...

29 تیر 1400

قرار نیست داروخانه ها متادون بفروشند

مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو گفت: در رویه نو مقرر شده است که تحویل متادون به مراکز ترک اعتیاد به جای معاونت های غذا و دارو، به وسیله داروخانه ها انجام گردد.

27 تیر 1400

استاندارد های حسابرسی در تفریغ بودجه 98 شهرداری رعایت نشده است

خبرگزاری خبرنگاران- نایب رییس کمیسیون برنامه شورا گفت: تفریغ بودجه باید در چارچوب استاندارد های حسابرسی عملکرد مدیریت مقداری و ریالی باشد که متاسفانه نشانی از این وظیفه محوله بر عهده شهرداری دیده نمی شود.

24 تیر 1400

شروع جلسه علنی امروز مجلس

جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست محمد باقر قالیباف شروع شد.

23 تیر 1400

آمریکا هم آماده مذاکره یا مقابله با کره شمالی است

نماینده ویژه آمریکا در امور کره شمالی امروز (دوشنبه) با اشاره به اظهارات اخیر رهبر کره شمالی درباره آمادگی برای مذاکره و مقابله با آمریکا، گفت، منتظر است پیونگ یانگ به زودی پاسخ مثبتی به پیشنهاد مذاکره واشنگتن بدهد.

22 تیر 1400

دلار به دو شرط تک نرخی می شود

خبرنگاران : رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین می گوید که از نظر بسیاری از فعالان و کارشناسان اقتصادی، تک نرخی شدن دلار الزامی است اما رسیدن به چنین شرایطی، مقدمات بسیار مهمی دارد.

16 تیر 1400

بار سنگین هزینه واکسیناسیون برای دولت های ایالتی هند

خبرگزاری خبرنگاران- هزینه واکسیناسیون به بودجه از پیش ضعیف شده ایالت ها آسیب خواهد زد.

6 تیر 1400
تعداد: (139)